Ogłoszenia Parafialne 05.01.2020

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, rok A

 1. Dziś I niedziela miesiąca; każdy kto chce otrzymać błogosławieństwo z nałożeniem rąk, może podejść po zakończonej liturgii do stopnia komunijnego.
 2. Jutro Objawienie Pańskie, powszechnie zwane świętem Trzech Króli; Msze Święte jak w każdą niedzielę, a więc o 8.00, 10.00, 12.00 z udziałem dzieci i 19.00. Po Mszach zbierać będziemy ofiary przed kościołem na Krajowy Fundusz Misyjny.
 3. 6 stycznia o 16.00 zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie naszej Parafii na wspólne kolędowanie do salki.
 4. Trwają odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Informacje o wizycie kolędowej znajdują się
  w ogłoszeniach, gablocie i internecie. W tym okresie Msza Święta w tygodniu, do piątku o godz. 8.30 rano; także w środę; a w sobotę z liturgii niedzielnej o 18.30. Biuro parafialne czynne po Mszy rano od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem wtorku. Kolędę rozpoczynamy w tygodniu o 16.00, a w sobotę o 14.00; w niedzielę nie kolędujemy.
 5. Już dziś serdecznie zapraszamy na styczniowe spotkanie z cyklu “Płomień wiary – przekaż dalej !” Odbędzie się ono 15 stycznia o godz.19.30. Temat niezwykle ważny: Twoje dziecko w Internecie – czy jest bezpieczne? Spotkanie poprowadzi znana psycholog pani Bogna Białecka. Warto już dziś zaplanować ten wieczór wpisując spotkanie do kalendarza.
 6. Zmarł śp. Józef Wójciński z ul. Świątniczki; pogrzeb w czwartek o 11.00; Wieczny odpoczynek…
 7. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła. Tam też intencje mszalne.
 8. Plan kolędy: na oddzielnej kartce.
 9. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!