Ogłoszenia Parafialne 1.07.2018

XIII Niedziela Zwykła, rok B

 

 1. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny plan nabożeństw: Msze Święte w tygodniu o 18.30, za wyjątkiem wtorku, tego dnia o 8.30, a w I-sze soboty dodatkowo o 8.00; w niedzielę Msze o godz. 8.00, 10.00, 11.15 i 20.00.
 2. Dziś I niedziela miesiąca; każdy kto pragnie otrzymać błogosławieństwo z nałożeniem rąk może podejść do stopnia komunijnego po zakończonej liturgii.
 3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych z I czwartku i piątku można zapisać na listę w zakrystii; tylko do zapisanych udadzą się szafarze w niedzielę za tydzień z Komunią.
 4. Przypominamy, że każdy czwartek to dzień adoracji Najśw. Sakramentu w naszej Parafii; korzystajmy z tej niezwykłej okazji; Pan Jezus cały czas na nas czeka.
 5. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00 do 18.30. Wieczorna Msza za małżonków świętujących jubileusz w lipcu oraz w int. narzeczonych.
 6. W sobotę o 8.00 Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi.
 7. W środę o 19.30 spotkanie pielgrzymów udających się do Italii w październiku; dokonamy pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc – zapraszamy.
 8. W piątek wyrusza kolejna Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę; polecajmy pielgrzymów w modlitwach, a może i sami, jeśli mamy czas i możliwości wybierzmy się na szlak pielgrzymi.
 9. Bóg zapłać za ofiary na Stolicę Apostolską w wysokości 105 zł.
 10. Od kilkunastu dni możemy wpatrywać się w Pana Jezusa w nowej monstrancji, na tzw. dużą hostię i celebrować Mszę w nowej pięknej patenie. Oba paramenty są darem Nadzwyczajnych Szafarzy naszej Parafii, za który serdecznie dziękujemy!
 11. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 12. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!