Ogłoszenia Parafialne 10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna, rok A

  1. Przypominam, że w naszej świątyni we Mszy Świętej może uczestniczyć jednorazowo 13 osób (nie licząc służby liturgicznej).
  2. Spowiedź św. (poza wtorkiem) codziennie od 17.30 przy figurze NMP.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni o 18.00 (poza wtorkiem, wtedy o 8.00 rano) w takiej ilości osób, jaka obowiązuje na Mszy Świętej. W niedzielę nabożeństwo o 18.30.
  4. W związku z zapytaniami odnośnie I Komunii Świętej przypominam, że w mocy pozostaje pismo zamieszczone na stronie naszej Parafii. Jest już kilka osób, które zdecydowały o I-szej Komunii swoich dzieci w ostatnią niedzielę sierpnia i pierwszą niedzielę września. Jest to praktycznie połowa naszej grupy; zachęcam, aby pozostałe osoby spotkały się w najbliższym tygodniu ze sobą i też ustaliły termin Komunii. Proponuję środę po nowennie przy kościele. Zaznaczam, że nie jest to spotkanie z proboszczem, tylko spotkanie rodziców. Proboszcza o podjętych decyzjach proszę poinformować mailowo, telefonicznie lub w zakrystii.
  5. W środę o 20.30 nabożeństwo fatimskie; może w nim uczestniczyć 13 osób; będziemy modlić się o ustanie pandemii i obfity deszcz.
  6. Bardzo dziękuję za ofiary składane osobiście i na konto parafialne. Dziękuję Bogu za Waszą świadomą troskę o potrzeby materialne Kościoła; Niech Bóg pomnaża Wam wszystko to, co Mu dajecie.
  7. Zmarł śp. Krzysztof Stachowiak z ul. Szczepankowo; pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek…
  8. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła.
  9. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!