Ogłoszenia Parafialne 11.08.2019

XIX Niedziela Zwykła, rok C

  1. Zachęcamy do włączenia się w dar abstynencji za tych, którzy nadużywają alkoholu; można to uczynić przez modlitwę, a także wpisując się do księgi abstynencji, która znajduje się w zakrystii.
  2. Caritas dziękuje za udział w akcji ” tornister pełen uśmiechów”. Niech Bóg pomnoży i zwróci Wam stokrotnie hojność serca.
  3. Dziś przed kościołem możemy złożyć ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  4. We wtorek nabożeństwo fatimskie o godz. 20.30; zapraszamy wszystkich Parafian na modlitwę o pokój, konferencję i procesję ze świecami.
  5. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP; Msze o 8.00, 10.00, 11.15 i 20.00. Podczas każdej Mszy świecenie ziół i kwiatów. Po Mszach tego dnia zbiórka na Caritas Archidiecezjalną.
  6. Za tydzień III niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczymy na cele inwestycyjne, tym razem na remont naszej dzwonnicy; konieczna jest renowacja przęseł niebezpiecznie skorodowanych.
  7. W dniach od 14 do 18 września udajemy się na zapowiadaną pielgrzymkę śladami Jana Pawła II po Podhalu, ziemi Krakowskiej i południu Polski. Plan bogaty w atrakcje można odebrać w zakrystii; spotkanie organizacyjne we wtorek o godz. 18.00 w salce.
  8. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
  9. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!