Ogłoszenia Parafialne 11 lipca 2021

XV Niedziela Zwykła, rok B

 1. Przypominamy, że każdego dnia w naszej świątyni od 8.30 do 18.30 wystawiony jest Najśw. Sakrament. Nie pozwólmy, aby Pan Jezus czuł się samotny, im bardziej my sami potrzebujemy obecności DRUGIEJ OSOBY.
 2. Spowiedź Święta każdego dnia pół godziny przed Mszą Świętą.
 3. We wtorek w 13 dniu miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o 20.30 w kościele. Modlić się będziemy o pokój dla świata i nawrócenie naszej Parafii.
 4. Za tydzień 3 niedziela miesiąca; ofiary z tacy przeznaczymy na cele inwestycyjne – osuszanie murów naszej świątyni i prace wokół kościoła, które jeszcze trwają.
  Do tej pory w trakcie remontu zebraliśmy na inwestycje z wpłat na konto parafialne (w przeciągu 2 ostatnich lat) 42 815  zł., a ze składek 3 niedzieli oraz ofiar przekazanych osobiście 46 445 zł., co daje wkładu Parafii ok. 92 145 zł. Szacowaliśmy, że remont wyniesie 400 tysięcy; w sumie zapłacimy za wszystko 446 tysięcy złotych; w tym także renowacja wszystkich drzwi w kościele i terenu wokół kościoła.
  Dziękuję za wszelkie dobro i waszą troskę; niech Bóg odda Wam wszystko stokrotnie.
 5. Dziś o 16.00 w środku lasu – jadąc ul. Borecką ok. 2 km od ul. Szczepankowo, zostanie poświęcona kapliczka na cześć patrona leśniczych – św. Jana Gwalberta; zachęcam do udziału
  w tym wydarzeniu i wspólnej modlitwy.
 6. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!