Ogłoszenia Parafialne 12.01.2020

Niedziela Chrztu Pańskiego, rok A

  1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii zielony kolor szat i początek tzw. Okresu Zwykłego, roku A.
  2. Trwają odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Informacje o wizycie kolędowej znajdują się w ogłoszeniach, gablocie i intrenecie. W tym okresie Msza Święta w tygodniu, do piątku o 8.30, także w środę z nowenną. Biuro parafialne czynne po Mszy od poniedziałku do piątku za wyjątkiem wtorku. Kolędę rozpoczynamy w tygodniu o 16.00, a w sobotę o 14.00; w niedzielę nie kolędujemy.
  3. Wracamy z tzw. Poradami Prawnymi dla osób, które chciałyby za darmo skorzystać z pomocy prawników; zainteresowanych zapraszamy w najbliższy wtorek na 19.00 do salki parafialnej. Te spotkania będą miały miejsce zawsze w drugi wtorek miesiąca.
  4. Serdecznie zapraszamy na styczniowe spotkanie z cyklu “Płomień wiary – przekaż dalej!” Odbędzie się ono w środę 15 stycznia o godz.19.30. Temat niezwykle ważny: Twoje dziecko w Internecie – czy jest bezpieczne? Spotkanie poprowadzi znana psycholog pani Bogna Białecka.
  5. Najbliższa niedziela będzie III niedzielą miesiąca; ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na cele inwestycyjne.
  6. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje mszalne.
  7. Plan kolędy: na oddzielnej kartce.
  8. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!