Ogłoszenia Parafialne 13.12.2020

III Niedziela Adwentu, rok B

 1. Roraty – czyli Msza Święta ku czci NMP. od poniedziałku do piątku o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich, od dzieci po najstarszych, do licznego udziału w tej Mszy Świętej przygotowującej nas na Boże Narodzenie i powtórne przyjście Chrystusa.
 2. Bardzo dziękujemy za Waszą hojność w przygotowaniu paczek dla najbardziej potrzebujących; niech Bóg pomnoży Wam to, co Mu ofiarowaliście.
 3. Opłatki i małe świece wigilijne można nabyć w salce parafialnej.
 4. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – zebrane ofiary, przeznaczymy na cele inwestycyjne.
 5. Na Pomoc Kościołowi na Wschodzie 1235zł., a na biedne kościoły 346zł. Bóg zapłać za hojność.
 6. Podobnie jak w ubiegłym roku, pierwsza pasterka odbędzie się o godz. 21.00 na dworze przed kościołem (podobnie jak Msza na Boże Ciało); chcemy ją odprawić w scenerii Betlejemskiej Nocy – ze św. Rodziną, zwierzętami oraz pasterzami
  i Aniołami. Zachęcamy, żeby dzieci, a także i dorośli (jeśli chcą) przebrali się za Anioły lub pastuszków; Msza będzie trwała maksymalnie 1h. Ubieramy się tak, żeby nie zmarznąć; miejsca siedzące będą tylko w kościele. Uprzejmie proszę o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa )maseczki oraz odległość). O 24. 00 Pasterka w kościele.
 7. Okazja do spowiedzi przed świętami w poniedziałek i wtorek, czyli 21 i 22 grudnia od 17.00 do 18.30.
 8. Do chorych z Komunią Świętą Świąteczną szafarze udadzą się w środę 23 grudnia od godz. 17.00; pójdziemy z Komunią tylko na wyraźne życzenie zainteresowanych, prosząc o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa – przyjmując szafarza w maseczce i wywietrzonym mieszkaniu.
 9. Prasę katolicką i intencje mszalne na najbliższy tydzień można nabyć w kruchcie kościoła.
 10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!