Ogłoszenia Parafialne 16.09.2018

XXIV Niedziela Zwykła, rok B

  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem Środków Społecznego Przekazu – módlmy się o prawdę i rzetelność dla wszystkich, którzy zajmują się tym rzemiosłem.
  2. W najbliższą środę o godz. 19.30 spotkanie w związku z pielgrzymką samolotową do Italii; dokonamy wpłaty w walucie euro i ustalimy kolejne szczegóły wyjazdu.
  3. We wtorek spotkanie dla Rodziców z małymi dziećmi, nt. przekazywania wiary, trudnych pytań i odpowiedzi na nie; zapraszamy przed południem o godz. 10.30 i wieczorem o godz. 20.00.
  4. We  wtorek także dzień imienin ks. Abpa Stanisława Gądeckiego; pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym diecezjalnym Pasterzu.
  5. Za tydzień na Mszy o godz. 12.30 modlić się będziemy za dostojnego Jubilata i Solenizanta – naszego ks. Tomka; 14 września skończył 40 lat, a w najbliższą sobotę ma imieniny. Życzymy Czcigodnemu kapłanowi wielu łask Bożych i opieki Matki Najśw. – Królowej Kapłanów!
  6. 24 września o 19.30 pierwsze spotkanie i zapisy dzieci I Komunijnych. Zapraszamy na to spotkanie wyłącznie Rodziców dzieci.
  7. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
  8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!