Ogłoszenia Parafialne 16.12.2018

III Niedziela Adwentu – GAUDETE, rok C

  1. W piątek zakończymy Roraty – będzie to ostatnia w tym roku Msza Święta ku czci NMP. o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich (od dzieci po najstarszych) do licznego udziału w tej Mszy Świętej przygotowującej nas na Boże Narodzenie i powtórne przyjście Chrystusa.
  2. W salce rozprowadzamy świece wigilijne i opłatki. Bardzo zachęcamy, aby każdy nabył świecę Caritas na stół wigilijny, solidaryzując się w ten sposób z biednymi dziećmi.
  3. Bardzo dziękujemy za Waszą hojność w przygotowaniu paczek dla najbardziej potrzebujących; niech Bóg pomnoży po stokroć to co Mu ofiarowaliście.
  4. W tym tygodniu spowiedź adwentowa w naszej Parafii we wtorek od 15.00 do 18.00 z przerwą półgodzinną o 16.30. O tych samych godzinach w poniedziałek spowiedź na Krzesinach, a w środę na Szczepankowie. Skorzystajmy wszyscy z tego daru łaski i oczyśćmy nasze serca dla Pana.
  5. Dziś 3 niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary, które przeznaczymy na cele inwestycyjne.
  6. 27 grudnia o godz. 17.00 odprawimy uroczystą Mszę Świętą w int. Powstańców Wielkopolskich z okazji 100 lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Szczegóły podamy za tydzień i powtórzymy w święta.
    Uprzejmie też prosimy, aby osoby mające przodków, którzy brali udział Powstaniu (i spoczywają na naszym cmentarzu), pilnie skontaktowały się z nami po Mszy.
  7. Prasę katolicką i intencje mszalne na najbliższy tydzień można nabyć w kruchcie kościoła.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!