Ogłoszenia Parafialne 17.02.2019

VI Niedziela Zwykła, rok C

  1. Dzisiaj przypada całodzienna adoracja w naszej Parafii, która wpisuje się w adoracje całej archidiecezji; każdy kościół ma wyznaczony raz w roku taki dzień; u nas jest to 17 lutego; zachęcamy do licznego udziału; od 15.00 do 17.00 będzie wystawiony Pan Jezus; o 15.00 adoracje poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca, a od 16.00 Domowy Kościół.
  2. Dziś III niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczymy na cele inwestycyjno-budowlane; serdecznie dziękujemy za hojność.
  3. Już w najbliższy wtorek, 19 lutego zapraszamy na nasz parafialny cykl spotkań “Płomień wiary – przekaż dalej”. Tym razem temat “Rodzice mogą najwięcej” o wychowaniu do piękna kobiecości i męskości i jaki to ma wpływ na rozwój wiary. Temat ten poprowadzą o godz. 10.30 Joanna Blumczyńska, a o godz. 20.00. Michał Michalski. Jak zawsze przed południem można zabrać Dzieci – Organizatorzy zapewniają opiekę.
  4. W piątek o 19.15 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie poświęcone Libanowi i jego świętym: św. Szarbelowi i św. Rafce. Spotkanie poprowadzą Pani Magda Głowińska i Pan Wojciech Borucki.
  5. Polecam prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje mszalne.
  6. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!