Ogłoszenia Parafialne 17.05.2020

VI Niedziela Zwykła, rok A

  1. Przypominam, że od dziś w naszej świątyni jednorazowo we Mszy Świętej może uczestniczyć 20 osób (nie licząc służby liturgicznej).
  2. Spowiedź św. (poza wtorkiem) codziennie od 17.30 przy figurze NMP.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni o 18.00 (poza wtorkiem, wtedy o 8.00 rano) w takiej ilości osób, jaka obowiązuje na Mszy Świętej. W niedzielę nabożeństwo o 18.30.
  4. Jutro przypada 100 rocznica urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II; na Mszy wieczornej uwielbimy Boga za dar tego niezwykłego Polaka i wielkiego Papieża.
  5. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; już dziś wzbudźmy w naszych sercach pragnienie nieba od razu po śmierci.
  6. Również za tydzień o godz. 12.00 uroczystość Prymicji syna naszej Parafii, ks. Neoprezbitera Pawła Matuszewskiego. W sobotę o 10.00 w Katedrze Poznańskiej Diakoni przyjmą świecenia, poprzedzone tygodniowymi rekolekcjami; polecajmy ks. Pawła i jego kolegów Jedynemu i Najwyższemu Kapłanowi – Jezusowi Chrystusowi, w naszych codziennych modlitwach.
  7. Po Mszach za tydzień zbierać będziemy ofiary na utrzymanie Arcyb. Sem. Duchownego.
  8. Bardzo dziękuję za ofiary składane osobiście i na konto parafialne. Dziękuję Bogu za Waszą świadomą troskę o potrzeby materialne Kościoła; Niech Bóg pomnaża Wam wszystko to, co Mu dajecie.
  9. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła.
  10. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!