Ogłoszenia Parafialne 20.06.2021

XII Niedziela Zwykła, rok B

  1. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe; w tygodniu o 18.00, (za wyjątkiem wtorku – tego dnia o 8.00), a w niedziele o 18.30. Schowajmy siebie i bliskich w RANIE SERCA JEZUSA, bo w Jego Ranach jest nasze zdrowie.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.
    Spotkanie i próba dla młodzieży przed bierzmowaniem w środę i czwartek o 17.00; w te dni (środa i czwartek) od 17.30 okazja do spowiedzi świętej dla młodzieży i rodziców oraz dla rodziców i dzieci I-szo Komunijnych, które w sobotę o 12.00 przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do serca.
  1. Na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie 240 zł. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca; ofiary z tacy przeznaczamy na pokrycie kosztów renowacji murów i obejścia wokół kościoła. Obecnie sukcesywnie restaurujemy drzwi naszej świątyni, tak aby wszystkie były na nowo zakonserwowane i naprawione w tych miejscach gdzie są ubytki.
  3. Jutro 21 czerwca o godz.19.30. zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie z cyklu: Płomień wiary- przekaż dalej. Temat: „Prawda, Dobro i Piękno w wychowaniu” poprowadzi pani Magdalena Zamoyska, założycielka Akademii Królowej Jadwigi w Poznaniu. Pani Magdalena podzieli się bogatym doświadczeniem realizacji projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży wg klasycznej formy wychowania.
  4. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta z sakramentem bierzmowania; rano o 8.30 odprawimy Msze z tymi intencjami, które były przewidziane na piątkowy wieczór.
  5. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też intencje na najbliższy tydzień.
  6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!