Ogłoszenia Parafialne 21 listopada 2021 roku

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, rok B

 1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata; zawierzamy Panu Jezusowi Królowi naszą Ojczyznę, Parafię, rodziny i siebie samych. Po każdej Mszy odmawiamy litanię do NSJ i akt oddania Chrystusowi Królowi, za który zyskujemy odpust zupełny, jeśli jesteśmy w stanie łaski.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne. Niech Wam Bóg pomnoży dary serca stokrotnie.
 3. Za tydzień wkraczamy w Nowy Rok Kościelny i rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na Rocznicę Narodzin Pana Boga w tym świecie.
 4. 27 i 28 listopada organizujemy wyjście do kina na dwa seanse; w sobotę o 11.00 film pt. Fatima, a w niedzielę o 16.00 film pt. Nędzarz i Madame o bracie Albercie Chmielowskim. Oba filmy będą wyświetlone w Multikinie 51 przy ul. Królowej Jadwigi. Zapisy w zakrystii; koszt 14,90. Kto nie ma na bilet, a chciałby iść, też może się zapisać; koszty pokryje Parafia. Dojazd we własnym zakresie; gdyby była potrzeba podstawimy autokar.
 5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w czwartek do salki:
 • na 19.00 dziewczyny
 • na 20.00 chłopców.
 1. Od poniedziałku przed Mszami wieczornymi różaniec będzie prowadzony przez kolejne róże różańcowe. Dziękuję za zaangażowanie. Módlmy się gorąco przez Maryję, która może u Boga wszystko nam wyprosić.
 2. Przypominam wszystkim, że każdego dnia w naszym kościele trwa adoracja Najśw. Sakramentu. Nie pozwalajmy, aby Chrystus czuł się samotny jak w ogrójcu.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na uchodźców; Bóg zapłać za miłosierne serca.
 4. Za tydzień w poniedziałek kolejne spotkanie z cyklu Płomień wiary przekaż dalej; poprowadzi je ks. Krzysztof Skowroński proboszcz z Winiar; podejmie temat czym jest adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
 6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!