Ogłoszenia Parafialne 24.11.2019

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla wszechświata, rok C

  1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata; zawierzamy Panu Jezusowi Królowi naszą Ojczyznę, Parafię, rodziny i siebie samych. Po każdej Mszy odmawiamy litanię do NSJ i akt oddania Chrystusowi Królowi, za który zyskujemy odpust zupełny, jeśli jesteśmy w stanie łaski.
  2. W sobotę uroczystość odpustowa ku czci św. Andrzeja Apostoła, Patrona naszej Parafii. Msze Święte o 9.00 i 18.30. Wieczorną Eucharystię odprawi ks. kan. Zbigniew Orłowski, proboszcz na Winogradach. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału, wszak jest to święto naszej Parafii. Po Mszach o 9.00 i 18.30 zapraszamy do salki wszystkich uczestników na słodką przekąskę i kawę lub herbatę.
  3. W związku z odpustem oraz zbliżającym się adwentem, od środy rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Każdego dnia Msza z konferencją o 9.00 i 18.30. Proszę o modlitwę i jeden dzień postu w intencji ks. Jacka Zjawina, dr. teologii, który będzie głosił Słowo Boże.
  4. Okazja do spowiedzi rekolekcyjnej w piątek od 8.30 do 9.00 i po południu od 17.00 do 18.30.
  5. W 3 niedziela miesiąca zebraliśmy ofiary na cele inwestycyjne w wysokości 4625zł. Niech Wam Bóg pomnoży wedle swej łaskawości to, co Mu ofiarowaliście.
  6. Jutro na Mszy o 18.30 poświęcenie książeczek dzieciom I-szo komunijnym; obecność dzieci i rodziców konieczna.
  7. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!