Ogłoszenia Parafialne 25.04.2021

IV Niedziela Wielkanocna, Dobrego Pasterza; rok B

 1. Dziś przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza; módlmy się i ofiarujmy cierpienia, aby słudzy Chrystusa od największych do najmniejszych byli pokorni, święci i ofiarni w miłości do Boga i ludzi.
 2. W tym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca;
 • O 8.00 w sobotę Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi.
 1. Nabożeństwa majowe rozpoczniemy 1 maja;
 • W tygodniu, każdego dnia – poza wtorkiem nabożeństwo o 18.00 w naszej świątyni
 • we wtorek o 8.00 po łacinie
 • w niedzielę o 18.30.
 1. Jutro o 19.30 kolejne spotkanie z cyklu – Płomień Wiary – przekaż dale; pochylimy się na tematem związanym z TAJEMNICĄ EUCHARYSTII; spotkanie w kościele i online.
 2. W czwartek obchodził swoje imieniny p. Łukasz Maciejewski – nasz organista; dziękując za dobro i pasję z jaką oddaje się posłudze w naszej Parafii, życzymy obfitości Darów Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życia.
 3. Zmarła śp. Lubomira Likowska z ul. Porzeczkowej, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 10.00 oraz Tadeusz Zabłocki z ul. Wygon, pogrzeb w środę o 11.00. Wieczny odpoczynek…
 4. Dzisiaj przed kościołem zbierać będziemy ofiary na pomoc dla jednej z rodzin potrzebującej wsparcia na rehabilitację ciężko chorego dziecka.
 5. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; dziś w Przewodniku dodatek w postaci książeczki z modlitwami na każdy dzień.
 6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!