Ogłoszenia Parafialne 25.08.2019

XXI Niedziela Zwykła, rok C

  1. Za tydzień Wielki Odpust Tulecki; zapraszamy wszystkich Parafian na wspólną Pielgrzymkę Pieszą do Matki Bożej; to zaledwie 4 km trudu; niech to będzie wołanie do Boga o zmiłowanie nad światem i chwila ekspiacji za grzechy nasze i naszych bliskich. Wyruszamy sprzed kościoła o godz. 10.00. powrót we własnym zakresie.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość MB Częstochowskiej; na Mszy o 18.30 odnowienie Ślubów Jasnogórskich.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy, ok. 19.15 spotkanie i całkowita wpłata na pielgrzymkę wrześniową śladami Jana Pawła II. Są jeszcze miejsca wolne; zachęcamy do udziału.
  4. Od przyszłej niedzieli wraca plan nabożeństw sprzed wakacji; w niedziele pojawią się Msze o 12.30 i 17.00; w tygodniu bez zmian.
  5. W niedzielę 1 września wspomnienie wybuchu II Wojny Światowej; w 80 r. tego wydarzenia, polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu wszystkie ofiary i sprawców, upraszając pokój dla całego świata.
  6. Ks. Tomasz Kozica został wczoraj mianowany przez ks. Arcybiskupa proboszczem w Czerlejnie; ks. Tomkowi dziękujemy za wielomiesięczną posługę w naszej Parafii, serdeczność, uśmiech i wszelkie okazane nam dobro; oficjalne podziękowanie ks. Tomkowi w naszej Parafii we wrześniu.
  7. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!