Ogłoszenia Parafialne 30.09.2018

XXVI Niedziela Zwykła, rok B

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca; w czwartek całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu od 8.30 do 18.30; w piątek okazja do spowiedzi od 15.30 do 16.30 i od 17.00 do 18.30; wieczorna Msza w piątek w int. małżonków i narzeczonych. W czwartek i piątek odwiedzimy naszych chorych ze sakramentami. W sobotę o 8.00 Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi.
 2. Od jutra zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej. Każdego dnia wspólny różaniec z rozważaniami o godz. 18.00; we wtorek o 8.00, w niedziele po Mszy, ok. 17.45.
  Dla dzieci  w poniedziałek i czwartek o godz. 17.00.
  Módlmy się i znajdźmy czas dla Maryi, bo Ona wszystko może nam wyprosić!
  W tym czasie okazja do spowiedzi 15 minut przed nabożeństwem.
 3. Za tydzień w kruchcie kościoła wystawimy Kosz Miłosierdzia na artykuły żywnościowe i sanitarne dla najbardziej potrzebujących z naszej Parafii.
 4. Zapisy dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj w zakrystii po każdej Mszy Świętej. Zapisują się młodzi z klasy VIII i III Gimnazjalnej.
 5. 24 listopada odbędzie się diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę w związku z peregrynacją Matki Bożej w wizerunku Jasnogórskiego Oblicza. Zapisy w zakrystii po Mszy Świętej.
 6. Fundacja Nostra Res Agitur zachęca do włączenia się w dzieło wspierania naszej Parafii na różnych szczeblach – pielgrzymki, prelekcje,wyjścia kulturalne itp. Będzie nam miło, jeśli dołączą do nas nowe osoby!
 7. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
 8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!