Ogłoszenia Parafialne 30.12.2018

Święto Świętej Rodziny, rok C

 1. Jutro Msza Święta o godz. 17.00 na koniec Starego Roku. Będziemy dziękować Panu Bogu za łaski minionego roku i przepraszać za grzechy. Po Mszy krótkie nabożeństwo przebłagalne.
 2. We wtorek Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze jak w każdą niedzielę za wyjątkiem tej o godz. 8.00, której nie będzie.
 3. W środę rozpocznę odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Informacje na temat kolędy znajdują się w ogłoszeniach, gablocie i intrenecie. W tym okresie Msza Święta w tygodniu rano o godz. 8.30, także w środę z nowenną Msza o 8.30. Biuro parafialne czynne po Mszy od poniedziałku do piątku za wyjątkiem wtorku.
  Kolędę rozpoczynam w tygodniu o 16.00, a w sobotę o 14.00; w niedzielę nie kolęduję. Gdyby godziny uległy zmianie usłyszymy to w czasie podawania planu na dany tydzień.
 4. W czwartek i piątek od godz. 9.00 udamy się do chorych ze Sakramentami. Przypominamy także i zachęcamy do całodziennej adoracji Najśw. Sakramentu w każdy czwartek.
 5. Z okazji I piątku spowiedź od 17.00 do 18.30; tego dnia będzie też wieczorna Msza Święta o godz. 18.30.
 6. W sobotę w ramach I-szej soboty miesiąca Msza wynagradzająca Nieokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.30.
 7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego powszechnie znana jako święto Trzech Króli. Msze Święte w tym dniu jak w każdą niedzielę oraz dodatkowa Msza o godz. 14.00 w int. ogrodników; po Mszach przed kościołem zbierać będziemy ofiary na misje. Przed każdą Eucharystią będzie można nabyć kadzidło i kredę dla oznaczenia naszych domów.
  W święto Trzech Króli zapraszamy rady parafialne i wszystkie grupy duszpasterskie na spotkanie opłatkowe do salki po Mszy o godz. 17.00.
 8. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła; znajdziemy tam też int. mszalne.
 9. W nadchodzącym tygodniu Msze pogrzebowe: w poniedziałek o godz. 11.00 śp. Kazimiery Haigenbart; we środę o godz. 11.00 śp. Bogusławy Szubert z ul. Sokalskiej; w piątek o godz. 10.00 śp. Heleny Wawrzyniak z ul. Spławie. Wieczny odpoczynek …
 10. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!