Ogłoszenia Parafialne 5.05.2019

III Niedziela Wielkanocna, rok C

 1. Dziś niedziela błogosławieństw; każdy kto chciałby otrzymać błogosławieństwo z nałożeniem rąk kapłana, może podejść po zakończonej liturgii do stopnia komunijnego.
 2. W najbliższą sobotę spowiedź święta dla dzieci i ich rodziców przed uroczystością I Komunii Świętej – UWAGA o godz. 10.00, a nie o 9.00 jak wcześniej zapowiadaliśmy; po spowiedzi dzieci, spowiedź rodziców.
 3. Bardzo proszę wszystkich wiernych, aby w przyszłym tygodniu uwzględnić I Komunię świętą o godz. 11.00 w naszej Parafii i wszystkich niezwiązanych z tą uroczystością proszę, żeby wybrali inne godziny Mszy Świętych. Msza o godz. 10.00 w przyszłą niedzielę będzie bez kazania.
 4. Przypominamy o nabożeństwach ku czci Matki Bożej, zwanych potocznie majowymi. Bardzo zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy w tygodniu o 18.00, w niedzielę po Mszy o 17.00; ponadto w środy i soboty o 21.00 apel przy figurze Matki Bożej.
 5. W środę uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika – Gł. Patrona Polski i naszej Archidiecezji.
 6. Kolejna konferencja przygotowująca do zawierzenia we środę po nowennie.
 7. W piątek od 8.30 udamy się do chorych ze sakramentami.
 8. W poniedziałek 13 maja o 20.30 początek nabożeństw fatimskich, które będą odprawiane 13 dnia każdego miesiąca do października włącznie; już dziś bardzo zachęcamy wszystkich do licznego udziału i wspólnej modlitwy różańcowej o pokój na świecie.
 9. We wtorek o 8.30 Msza Święta w j. łacińskim.
 10. Organizatorzy majówki z koniem zapraszają 11 i 12 maja na stadion przy ul. Gospodarskiej.
 11. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Adama Wyrwasa z ul. Szczepankowo; wieczny odpoczynek…
 12. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!