Ogłoszenia Parafialne 6.01.2019

Uroczystość Objawienia Pańskiego, rok C

  1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego powszechnie znana jako święto Trzech Króli; po Mszach przed kościołem zbieramy ofiary na Misje. Przed każdą Eucharystią można nabyć kadzidło i kredę dla oznaczenia naszych domów. Dodatkowa Msza o godz. 14.00 w int. ogrodników.
    Po Mszy o godz. 17.00 zapraszamy Rady Parafialne i wszystkie Grupy Duszpasterskie na spotkanie opłatkowe do salki.
  2. Trwają odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Informacje gdzie się udaję z wizytą kolędową znajdują się w ogłoszeniach, gablocie i internecie. W tym okresie Msza Święta w tygodniu o godz. 8.30 rano, także w środę z nowenną. Biuro parafialne czynne po Mszy od poniedziałku do piątku za wyjątkiem wtorku.
    Kolędę rozpoczynamy w tygodniu o 16.00, a w sobotę o 14.00; w niedzielę nie kolędujemy.
  3. Już w najbliższy wtorek, 8 stycznia zapraszamy na nasz parafialny cykl spotkań “Płomień wiary – przekaż dalej”. Tym razem świat wychowania do mediów, Internetów i innych smartfonów przybliżą nam Zofia i Wojciech Górowie. Jak zwykle w Salce Parafialnej dwa spotkania do wyboru: 10:30 (z opieką dla dzieci) oraz 20:00. Zapraszamy serdecznie!
  4. Dziś I-sza niedziela miesiąca – tzw. niedziela błogosławieństw, każdy kto pragnie modlitwy z nałożeniem rąk może po zakończonej liturgii podejść do stopnia komunijnego.
  5. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła. Tam też intencje na najbliższy tydzień.
  6. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!