Ogłoszenia Parafialne 8.04.2018

Święto Miłosierdzia Bożego, rok B

  1. Dzisiejsza niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus obiecał św. Faustynie, że każdy, kto tego dnia przyjmie Komunię Świętą dostąpi odpustu zupełnego – darowania wszystkich win i kar! Skorzystajmy z tego daru łaski, który nie wymaga dodatkowych warunków. Dziś o 15.00 Godzina Święta z wystawieniem Najśw. Sakramentu i wspólna modlitwa.
  2. Po Mszach dzisiaj możemy wesprzeć ofiarą do puszek Caritas Archidiecezjalną.
  3. Od dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia w Kościele. Pamiętajmy, żeby w tym czasie intensywniej realizować 14 uczynków miłosierdzia w naszym życiu.
  4. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego; na Mszy Świętej ślubowanie i Adopcja Duchowa Dzieci Poczętych. Przed kościołem tego dnia zbiórka na Fundusz Obrony Życia.
  5. Spotkanie w związku z wyjazdem ministrancko-dziecięcym w najbliższy czwartek o 19.15 w salce.
  6. Rodziców modlących się za swoje dzieci, zapraszamy na rekolekcje do Otorowa w dniach 27-29.04.2018; koszt 130zł, zapisy w zakrystii; konferencje głosi ks. Maciej Bagdziński.
  7. Fundacja Nostra Res Agitur bardzo serdecznie  zaprasza na spotkanie zatytułowane “Madagaskar – tajemnicza wyspa”. Spotkanie odbędzie się 19.04.2018 (czwartek) w salce parafialnej o godz. 19.15. i  poprowadzi je Ojciec Marian Lis, który spędził na tej wyspie 40 lat.
  8. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też intencje na najbliższy tydzień.
  9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!