Przejdź do treści
 • XV Niedziela Zwykła, rok B

  1. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat, zapraszamy na półkolonie w lipcu: 22, 24 i 26 w godzinach od 9.00 do 13.00; szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii.
  2. Na pielgrzymkę na Kaszuby są jeszcze wolne miejsca, podobnie na pielgrzymkę do Meksyku w styczniu; zachęcamy do udziału.
  3. W sobotę 27 lipca Fundacja parafialna zaprasza wszystkich chętnych na wspólne zwiedzanie z przewodnikiem zespołu klasztornego dawnego opactwa cysterskiego w Lądzie, a także na wycieczkę i grę terenową po jednym z najstarszych miast na ziemiach Polski – Pyzdrach. W trakcie wyjazdu możliwość wspólnego obiadu w restauracji (koszt ok. 30 zł/osoba) oraz zwiedzanie muzeum regionalnego Pyzdr (bilet normalny 5 zł / ulgowy 3 zł). Początek spotkania o godz. 11.30 na parkingu przy klasztorze w Lądzie. Dojazd we własnym zakresie. Osoby mające problem z dojazdem prosimy o kontakt z Fundacją – numery telefonów w zakrystii i na stronie internetowej naszej Parafii. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy!”
  4. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczymy na cele inwestycyjne w naszej Parafii; dziękuję za wszelką troskę i pomoc, jaką niesiecie dla naszego kościoła.
  5. 28 lipca po Mszach – święcić będziemy pojazdy mechaniczne z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców.
  6. W sobotę po Mszy wieczornej – jak co miesiąc – zapraszamy na modlitwę w int. o pokój; odmawiamy 3 części różańca z przerwami półgodzinnymi na adorację w ciszy.
  7. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!
 • XIV Niedziela Zwykła, rok B

  1. Zachęcamy do codziennej adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie; codziennie od 8.30 do 18.30 możemy choć na chwilę sprawić Mu radość obecnością przy Jego konającym za nas Sercu. Dziękuję wszystkim, którzy to czynią i przy okazji wzmacniają swoją wiarę i siły duchowe.
  2. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat, zapraszamy na półkolonie w lipcu: 22, 24 i 26 w godzinach od 9.00 do 13.00; szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii.
  3. 13 lipca o 20.30 kolejne nabożeństwo fatimskie w int. o pokój i nawrócenie świata; zapraszamy do licznego udziału.
  4. Dziś pierwsza niedziela miesiąca; każdy kto pragnie indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk – może podejść do stopnia komunijnego, po zakończonej liturgii.
  5. We wtorek o 19.00 w salce kolejny Krąg Biblijny; zapraszamy wszystkich chcących posilić się Bożym Chlebem Słowa.
  6. Na pielgrzymkę na Kaszuby są jeszcze wolne miejsca; zachęcamy do udziału.
  7. W piątek odbył się pogrzeb śp. Czesławy Soczki z ul. Glebowej; wieczny odpoczynek…
  8. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła.
  9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!