Ogłoszenia Parafialne 11 września 2022 roku

XXIV Niedziela Zwykła, rok C

 1. Przypominam, że w związku z remontem naszego kościoła adoracja Najśw. Sakramentu odbywa się przy probostwie; Pan Jezus jest wystawiony w oknie probostwa. Czeka na naszą obecność.
 2. Wycieczko-pielgrzymka na Dolny Śląsk odbędzie się w dniach od 3 do 7 października; są jeszcze wolne miejsca; pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł, proszę dokonać w biurze parafialnym.
 3. We wtorek o 20.30 kolejne nabożeństwo fatimskie; zapraszam do wspólnej modlitwy o pokój i nasze nawrócenie.
 4. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w ostatnią środę września o 19.30 w kościele.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – klasy I szkoły średniej – w środę 21 września o 19.30.
 6. W środę w święto Podwyższenia Krzyża Świętego na Mszy wieczornej oddamy cześć Panu, Który na Krzyżu zajął nasze miejsce.
 7. W czwartek wspomnienie MB Bolesnej; dziękując Maryi za Jej wytrwanie pod Krzyżem i przyjęcie nas za swoje dzieci – uwielbimy Ją na Mszy Świętej o 18.30.
 8. Za tydzień zbiórka przed kościołem do puszek na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie.
 9. W przyszłą niedzielę – 3 miesiąca ofiary z tacy przeznaczymy na remont naszej świątyni; jak możemy zauważyć szczęśliwie zbliżamy się do końca, choć trzeba jeszcze kilku poprawek, a także instalacji obrazów, figur, tabernakulum, ołtarza. Dziękuję za wszelkie wsparcie i pomoc niesioną w tym względzie.
 10. Rozpoczynamy od wtorku 13 września spotkania Kręgu Biblijnego poświęconego w tym roku księdze Dziejów Apostolskich. Pierwsze spotkanie we wtorek o 19.30. Temat: „Czy można wylosować biskupa?” (Dz. 1)
 11. dzieci i młodzież, którzy chcieliby śpiewać w naszej scholi parafialne, a może i grać na instrumentach w czasie Mszy o 12.00, zapraszamy na próbę w niedzielę o godz. 11.00 w salce; kontakt możliwy także u Pana organisty.
 12. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w piątek o 17.00 do salki.
 13. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 14. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!