Przejdź do treści

Ogłoszenia Parafialne 16 października 2022 roku

XXIX Niedziela Zwykła, rok C

 1. W myśl dzisiejszej Ewangelii zapraszamy wszystkich do adoracji Najśw. Sakramentu w kościele; bardzo Was proszę Drodzy Parafianie, aby Chrystus nigdy nie czuł się samotnie w naszym kościele, jak samotny był w Ogrójcu
 2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe; każdego dnia nabożeństwo przed wieczorną Mszą. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałek i czwartek o 17.00. 
 3. Jutro 17 października kolejna edycja cyklu PŁOMIEŃ WIARY-PRZEKAŻ DALEJ. W tym roku poświęcimy uwagę sakramentom. Pierwsze spotkanie o chrzcie świętym z ks. Pawłem Pacholakiem jutro o 19.30.
 4. Dziś przed kościołem rozprowadzać będziemy kremówki z okazji dnia papieskiego, a po Mszy zbieramy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundusz dla biednej młodzieży.
 5. W środę o 19.30 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w salce.
 6. Dziękuję za ofiary z okazji 3 niedzieli miesiąca, które przeznaczymy na remont naszego kościoła.
 7. Za tydzień zbiórka na Papieskie Dzieła Misyjne.
 8. W kruchcie nad kropielnicą znajduje się pojemnik na wodę święconą; można zabierać wodę w zależności od potrzeby do swoich domów; warto kropić obejście domy, pomieszczenia, aby unosił się tam Duch Boży a uciekło zło.
 9. W piątek odbył się pogrzeb śp. Bogumiły Wojtkowiak; a w poniedziałek pogrzeb śp. Waldemara Dreasa. Wieczny odpoczynek…
 10. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!