Ogłoszenia Parafialne 2 stycznia 2022 roku

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, rok C

  1. W czwartek Objawienie Pańskie, powszechnie zwane świętem Trzech Króli; Msze Święte jak w każdą niedzielę: o 8.00, 10.00, 12.00 z udziałem dzieci i 19.00. W czasie liturgii poświęcimy kadzidło i kredę. Po Mszach zbierać będziemy ofiary przed kościołem na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. W tym tygodniu I-szy czwartek i piątek miesiąca;
  • Całodzienną adorację Najśw. Sakramentu w czwartek ofiarujemy o świętość kapłanów oraz o nowe, święte i liczne powołania do kapłaństwa z naszej wspólnoty. Wieczorna Msza w tej intencji.
  • W piątek od 17.00 do 18.30 okazja do spowiedzi; wieczorna Msza w int. małżonków obchodzących rocznicę sakramentu w styczniu
  • Chorych odwiedzimy w piątek od 8.30; zapisy w zakrystii po Mszy
  1. We wtorek 4 stycznia o godzinie 19:30 zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Synodu o Kościele. Przedmiotem dyskusji będzie refleksja na temat naszego Kościoła lokalnego. Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH: zarówno pozostających w Kościele, jak i poza nim – prosimy ewentualnie o przekazanie im tej informacji. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu do 3 stycznia – wszystkie informacje dostępne są na stronie Parafii w zakładce Synod.
  2. Już za tydzień 10 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Płomień wiary – przekaż dalej!”. Tym razem naszym Gościem będzie dr Jacek Pulikowski, który podejmie temat: CZAS TO MIŁOŚĆ. Początek o godzinie 19.30 (po wieczornej Mszy Św.) w kościele oraz na naszym parafialnym kanale You Tube. Serdecznie zapraszamy do udziału osobistego lub drogą online.
  3. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kruchcie kościoła. Tam też intencje mszalne.
  4. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!