Przejdź do treści

Ogłoszenia Parafialne 20 listopada 2022 roku

Niedziela Chrystusa Króla, rok C

 1. Wymienianki roczne na rok 2023 prosimy zgłaszać osobiście w biurze parafialnym.
 2. Zbiórka ministrantów i szafarzy w piątek po Mszy w kościele.
 3. 28 listopada o 18.00 ks. Arcybiskup dokona poświęcenie nowego ołtarza
  w naszym kościele; ponawiam zaproszenie do wszystkich Drogich Parafian, na to ważne wydarzenie; szczególnie proszę o obecność rodziców i dzieci pierwszokomunijne.
 4. Dziś w naszej parafii przeżywamy dzień ewangelizacji; towarzyszą nam osoby zaangażowanie w Projekt „Dom Boga”. Serdecznie zapraszam także na wieczorną adorację z modlitwą uwielbienia na godz. 18.00  – w czasie której będziemy modlić się w intencji naszej parafii.
 5. listopada o godz. 18.30 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie informacyjne nt. planów urzędu miasta dot. ul. Gospodarskiej, co spowoduje wzmożony ruch samochodowy i spadek bezpieczeństwa w naszej okolicy.
 6. Dziś 3 niedziela miesiąca; dziękuję za ofiary składane na remont naszego kościoła; we wtorek odbędzie się montaż nowych zamykanych konfesjonałów.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej wspólnocie rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O. Robert Głubisz OP, przeor poznańskich Dominikanów; proszę o jeden dzień postu w tej intencji.
 8. Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła; tam też znajdziemy intencje na najbliższy tydzień.
 9. Wszystkim życzymy niezmąconego pokoju w sercach, błogosławionej niedzieli i całego tygodnia oraz pewności, że Bóg strzeże nas nieustannie jak źrenicy oka i ukrywa w cieniu Swych skrzydeł  – Szczęść Boże!