Ogłoszenia Parafialne 26 czerwca 2022 roku

XIII Niedziela Zwykła, rok C

 1. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe; w tygodniu o 18.00, (za wyjątkiem wtorku – tego dnia o 8.00), a w niedziele o 18.30. Schowajmy siebie i bliskich w RANIE SERCA JEZUSA, bo w Jego Ranach jest nasze zdrowie.
 2. Dzisiaj modli się z nami Proboszcz Parafii MB Fatimskiej w Koziegłowach, budujący od 4 lat świątynię ku czci Matki Najświętszej. Towarzyszą mu Dzieci Fatimskie wraz z rodzicami. Po Mszach Świętych będą zbierać ofiary na budowę kościoła. Proponują także piękne cegiełki w formie dwóch pozycji: „Pamiętajmy o Fatimie” w cenie 10 zł. oraz „Modlitewnik Fatimski” w cenie 20 zł.
 3. W 3 niedzielę miesiąca zebraliśmy 5567zł., ofiary te przeznaczamy na pokrycie kosztów renowacji murów wewnętrznych naszego kościoła, odnowienie ławek oraz wejścia na chór w kruchcie kościoła.
 4. W związku z remontem naszego kościoła adoracja Najśw. Sakramentu odbywa się przy probostwie; Pan Jezus jest wystawiony w oknie probostwa. Nie pozwólmy Mu się czuć samotnym.
 5. W środę uroczystość św. Piotra i Pawła patronów naszego miasta i katedry; tego dnia ofiary z tacy przeznaczymy na Stolice Piotrową.
 6. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca:
 • Chorych odwiedzimy w piątek od 8.30; zapisy w zakrystii
 • Wieczorna Msza w int. małżonków obchodzących jubileusz w lipcu i za narzeczonych
 • Od 17.00 okazja do spowiedzi w piątek
 • W sobotę o 8.00 Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi oraz o pokój na świecie
 1. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko w poniedziałek i czwartek od 19.15.
 2. W czwartek o 10.00 Msza pogrzebowa śp. Stanisława Tomaszewskiego z ul. Wygon, a w sobotę o 10.30 Msza pogrzebowa śp. Ireny Łuczak z domu Chmura. Wieczny …
 3. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii; tam też intencje na najbliższy tydzień.
 4. Wszystkim wypoczywającym życzymy udanych wakacji i urlopów, a pracującym siły i pokoju w sercu. Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia – Szczęść Boże!